Obecnie idąc do sklepów z kosmetykami możemy być zasypani różnymi produktami. Spośród nich trzeba wybrać dla siebie te najlepsze, te które pozwolą zadbać o piękno a jednocześnie nie doprowadzą do ruiny portfela. Możliwości obecnie jest naprawdę bardzo dużo, ponieważ na rynku kosmetyków cały czas bardzo dużo się dzieje i pojawiają się nowe marki, które chcą swoimi pomysłami zawojować tą branżę. Jednak nie da się zaprzeczyć, że mamy także wyjątkowe historyczne marki, których jakość stale jest na bardzo wysokim poziomie. Do tych marek należy bez wątpienia francuska Bourjois.

Pierwszy sypki róż na rynku

Historyczna marka na rynku kosmetyków

Bourjois to firma, która pojawiła się na rynku w połowie wieku XIX i swój nazwę wzięła od nazwiska jej twórcy Alexandra Napoleona Bourjois. To właśnie on pracował długi czas nad stworzeniem zupełnie nowych kosmetyków i wprowadził na rynek pierwszy sypki róż do policzków. Była to zupełna zmiana na rynku, ponieważ wcześniej makijaż był przeznaczony praktycznie tylko dla artystów z teatru. Stosowane kosmetyki były niestety ciężkie i ich skład był niekorzystny dla cery. Dlatego unikano ich stosowania poza wyjątkowymi okazjami, występami artystycznymi. Dzięki firmie Bourjois rozpoczęła się prawdziwa rewolucja na rynku kosmetycznym, pojawiły się zupełnie nowe propozycje kosmetyków, które kompletnie odmieniły ten rynek. Za tą marką poszły oczywiście kolejne, które równeiż zaczęły wprowadzać innowacyjne produkty na rynek.

Marka współcześnie

Trzeba zauważyć, pojawienie się marki Bourjois było czymś zupełnie nowym na rynku, jednak przez ponad 150 lat działalności firma z rynku nie zniknęła i obecnie nadal ma bardzo silną pozycję. W tej chwili należy do amerykańskiej spółki i nadal zajmuje się produkcją doskonałych kosmetyków w ofercie firmy. Warto zwrócić uwagę na przygotowane propozycje. Firma Bourjois pracuje bowiem nadal nad tworzeniem wielu innowacyjnych produktów i rzeczywiście wśród producentów kosmetyków bardzo często wiedzie prym, jeśli chodzi o wprowadzanie nowości na rynek.

Zobacz ofertę kosmetyków Bourjois na https://www.ezebra.pl/pl/producers/bourjois-1311079546.html

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *